top of page

ma 25 nov

|

Leeuwarden

Make-up Workshop 25 november

Deze workshopmake-up is gemaakt voor zowel beginnende dames als meer gevorderd. Voor dames die qua make-up niet verder komen dan een mascara maar ook voor dames die al wel meer ervaren zijn. Ik ga je laten zien hoe je je elke dag geweldig kunt opmaken!

Registratie is afgesloten
Andere evenementen bekijken
Make-up Workshop 25 november
Make-up Workshop 25 november

Tijd en locatie

25 nov 2019 13:00 – 16:00

Leeuwarden, Leeuwarden, Nederland

Over het evenement

Meer info over workshop 

Hoe ziet de workshop eruit: – Gezicht reinigen – Camouflage, het wegwerken van wallen en oneffenheden – Foundation, hoe breng je het aan en hoe bepaal je de juiste kleur – Het vormgeven van de wenkbrauwen – Het aanbrengen van de dag make-up en deze omtoveren tot een prachtige avond make-up – Gratis gebruik van onze professionele make-up 

Tickets

Prijs

Aantal

Totaal

  • make-up wokrshop

    € 75,00

    Je krijgt goede koffie en thee, diverse versnaperingen, een programmaboekje, een klein cadeautje en als je de Masterclass compleet hebt doorlopen krijg je een certificaat!

    € 75,00

    0

    € 0,00

Totaal

€ 0,00

Deel dit evenement

bottom of page